משלוח חינם בכל רכישה

אין מוצרים בסל הקניות.

X

אנחנו כאן לשירותכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  תקנון האתר

  ברוכים הבאים לבן דוד תכשיטים

  אצלנו תוכלו למצוא תכשיטים אשר מיוצרים במיוחד בשבילכם ובהתאמה אישית.

  החנות נמצאת ביקנעם עלית , שדרות יצחק רבין 9 , מרכז BIG.

  הכניסה לאתר ו/או השימוש בכל חלק ממנו מותנה בקבלת הסכמתכם לכל תנאי השימוש בו ולתקנון.

  הינכם רשאים לעשות שימוש באתר רק אם הסכמתם לכל האמור בתנאי השימוש והתקנון ואם אינכם מסכימים לכל הנ”ל הינכם מתבקשים להימנע משימוש באתר.

  • כל זכויות הקניין הרוחני, זכויות היוצרים הקשורות לאתר (כולל דגמי התכשיטים ועיצובם,סמלים ,סודות מסחריים, עיצוב, פריסה , אופן ההצגה של הפריטים ,התמונות והמידע הכתוב בו) הינם של בן דוד תכשיטים ושמורים לה באופן בלעדי.
  • חל איסור מוחלט להעתיק , להפיץ , לשנות , להציב קישורים ו/או למסור לצד ג’ את המידע שבאתר בכל צורה שהיא, ללא קבלת הסכמת בן דוד תכשיטים מראש ובכתב.
  • בן דוד תכשיטים ישלחו אליך בדואר אלקטרוני מידע שיווקי וזאת אם נתת את הסכמתך המפורשת לכך. תוכל להסיר את הרשמתך בכל זמן נתון .
  • במסגרת השימוש באתר ״בן דוד תכשיטים״ המערכת אוספת בכל עת קבצי Cookie בעיקר לשם איסוף נתונים סטטיסטיים וכדי להתאים את האתר להעדפותיך האישיות. באפשרותך לסרב לקבלן או להסכים לקבל רק “עוגיות” מסוימות.
  • בכל אופן , פרטי הלקוח לא יועברו לצד שלישי .

  במידה ויש צורך להחזיר / להחליף / לתקן מוצר לחנות מכל סיבה שהיא, התשלום בעבור משלוח חזור יתבצע על ידי הלקוח.

  *לפני שליחת המוצר, אנא צרו איתנו קשר.

  • מחירי הפריטים המוצגים באתר אינם בהכרח זהים למחירי הפריטים בשאר הפלטפורמות , כמו  בעמודים עסקיים של המפעילה ברשתות החברתיות או בחנות הפיזית של בן דוד תכשיטים הנמצאת לרשותכם בכל עת (שדרות יצחק רבין 9 , יקנעם עלית, מרכז BIG).
  • המחירים המוצגים באתר הם המחירים הקובעים לגבי כל רכישה של פריטים המבוצעת דרך האתר.
  • בן דוד תכשיטים אינם אחראים על אובדן / נזק היהלום / האבן המרכזית, עם זאת מומלץ לבטח את התכשיטים.
  • אחריות על התכשיט/ים שנה מיום הקנייה.
  • אין האחריות תקפה אם נעשה שימוש לא ראוי בתכשיט בכל דרך שהיא או שהיקף הנזק נרחב ועולה על שימוש רגיל.
  • אתר זה עלול להכיל קישורים לאתרי אינטרנט חיצוניים , אין לבן דוד תכשיטים אחריות ו/או שליטה על האתרים הללו, וכאמור איננה יכולה לשאת באחריות לתכנים המופיעים בהם.
  • כתנאי לשימוש באתר חלה על כל משתמש האיסור לעשות שימוש באתר למטרה בלתי חוקית ו/או אסורה על פי החוק ו/או עפ”י התנאים הכלולים בתנאי השימוש והתקנון.
  • לפיכך, חל איסור מוחלט להשתמש באתר בכל צורה שעלולה להזיק ו/או לגרום לנפילת האתר ו/או לשנות את האתר ו/או בשימוש של כל אחד מהמשתמשים באתר.
  • הסכם זה הינו על פי חוקי מדינת ישראל והנכם מסכימים בזאת כי בכל מחלוקת הנובעת משימוש באתר או הקשורה בו תחול סמכות השיפוט של בתי המשפט במחוז צפון – חיפה ובו יתנהל המשפט ו/או כל דיון בעניינו.
  • מוסכם בזאת כי תנאי הסכם זה מהווים את כל הפרטים המוסכמים בין הצדדים ושאינה אחראית לכל פרסומים, מצגות, הסכמים והתחייבויות בעל פה או בכתב שנעשו בעבר שאינן נכללות בהסכם זה.
  • בכל מקרה בו בן דוד תכשיטים לא תשתמש באחת או יותר מזכויותיה בהתאם לחוק ו/או להסכם זה, לא יחשב הדבר כויתור על זכויות אלה מצד בן דוד תכשיטים ולא ימנע ממנה לממש את זכויות אלו בעתיד.
  • בן דוד תכשיטים עושה ככל שביכולתה לוודא כי כל הפרטים, התיאורים והמוצרים המופיעים באתר הינם נכונים – אך בו בזמן יש לשים לב כי מראה המוצר המופיע על מסך מכשירכם עלול להיראות שונה מהפריט בפועל בשל איכות התצוגה במכשירכם -יחד עם זאת בן דוד תכשיטים שומרת לעצמה את הזכות לשנות ו/או לעדכן את המידע שבאתר בכל עת וללא עדכון הלקוח.
  • השימוש באתר הינו אישי בלבד ולא למטרות מסחריות של המשתמש, במידה ויתברר כי המשתמש ביצע הזמנה שנעשתה באתר לצרכים מסחריים , צוות האתר שומר לעצמו את הזכות לבטל את ההזמנה.
  • כמו כן, בן דוד תכשיטים שומרת את הזכות להגביל ו/או למנוע את השימוש באתר מכל משתמש , על פי שיקול דעתה הבלעדי וללא כל הודעה מוקדמת.
  • בן דוד תכשיטים שומרת על הזכות לסרב להזמנה בעיצוב אישי במקרים מסוימים ועל פי דעתה (לדוגמא: בקשה לייצור מוצר הכולל כיתוב ו/או עיצוב אשר הצוות מעריך כי הם תכניים פוגעניים , גזעניים ,לא הולמים ,מיניים וכו׳) ללא צורך במתן הסברים ו/או נימוקים ללקוח.
  • בן דוד תכשיטים שומרת על הזכות לבטל עסקת רכישה באתר כל עוד  התברר כי הייתה טעות שנעשתה בתום לב במחיר / תיאור של אחד מהמוצרים באתר.
  • כל המחירים הינם בשקלים חדשים כוללים דמי טיפול ומשלוח, ביטוח, תעודות גמולוגיות ועלויות שיבוץ. שימו לב כי חלק מהפריטים אינם משובצים ולכן לא תהיה מצורפת תעודה גמולוגית.

  אנו מכבדים את דרכי התשלום הבאים:

  • כרטיסי אשראי.
  • העברות בנקאיות (נדרש אישור).

  כל המחירים הינם בשקלים חדשים וכוללים מע”מ. ניתן לשלם במזומן ו/או העברה בנקאית באמצעות יצירת קשר או הגעה לחנות ביקנעם עלית. לאחר ביצוע ההזמנה ואישורה, ניתן לבטלה ו/או לשנותה ע”י המזמין באמצעות יצירת קשר טלפוני או דוא”ל.

  לחילופין, ניתן ליצור איתנו קשר במספר *8717 ולבצע את ההזמנה דרך הטלפון ובעזרת מענה אנושי.

  כדי שהלקוחות שלנו יוכלו להינות מהרכישה אצלנו, אנו נוקטים משנה זהירות  ומשתמשים במספר נהלים בכדי לאבטח ולאשר את רכישתכם באתר: אצלנו בבן דוד תכשיטים משתמשים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר ובאימות דו שלבי כדי להגן על המידע הרגיש ברכישה באתר, כל פרט מידע, רגיש ככל שיהיה באתרנו כגון מספר תעודת זהות, מספר כרטיס אשראי וכתובות מוגן, כך שאתם יכולים להיות בראש שקט.

  בשום מקרה לא תחול על בן דוד תכשיטים ו/או על בעליה ו/או עובדיה ו/או חברות בת שלה, במישרין או בעקיפין, כל אחריות בגין כל תוצאה ו/או נזק ישיר או עקיף, מכל סוג שיגרם, והנובע משימוש באתר ו/או הקשור אליו.

  מחירי הפריטים המוצגים באתר אינם בהכרח זהים למחירי הפריטים בשאר הפלטפורמות , כמו  בעמודים עסקיים של המפעילה ברשתות החברתיות או בחנות הפיזית של בן דוד תכשיטים.

  המחירים המוצגים באתר הם המחירים הקובעים לגבי כל רכישה של פריטים המבוצעת דרך האתר.

  בן דוד תכשיטים אינם אחראים על אובדן / נזק היהלום המרכזי (מומלץ לבטח את התכשיט/ים).

  אחריות על התכשיט/ים שנה מיום הקנייה.

  ניקוי התכשיט הינו ללא עלות ללקוחות בן דוד תכשיטים ויתבצע בחנות.

  שימוש בקופונים:

  תקף באתר בן דוד תכשיטים בלבד ולא ניתן למימוש בחנות.

  קופונים אינם ניתנים להעברה וללא כפל מבצעים.

  קופונים אינם כוללים: טבעות נישואין ומבצעים.

  הנהלת האתר רשאית להציע מבצעים והנחות והטבות, ורשאית להפסיק את המבצעים וההנחות וההטבות בכל עת ללא הודעה מוקדמת.

  You were not leaving your cart just like that, right?

  Enter your details below to save your shopping cart for later. And, who knows, maybe we will even send you a sweet discount code :)