משלוח חינם בכל רכישה

אין מוצרים בסל הקניות.

X

אנחנו כאן לשירותכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  תנאים לביטול עסקה ומדיניות החזרת מוצרים

  ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע״א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ״א -1981.

  • מעל סכום 3,000 ש”ח יינתן זיכוי תמורת החזרת התכשיט בתוך יומיים מיום הקניה בהתאם לחוק הגנת הצרכן.
  • עסקה לרכישת תכשיט, שמחירו לא עולה על 3,000 ש”ח, ניתן לבטל מיום הרכישה ועד תום  שני ימי עסקים .
  • דמי ביטול עסקה: 5% או 100 ₪ (הנמוך מביניהם)

  ביטול עסקה לא יחלו על פריטים שיוצרו במיוחד עבור הצרכן. ולא יתקבל זיכוי כספי.

  בן דוד תכשיטים איננה יכולה להתחייב שלא תהיינה טעות כלשהיא בפרטים המופיעים באתר , כמו כן נשמח אם תצרו איתנו קשר במידה ואתם סבורים שישנה טעות כלשהיא במוצרים ו/או בתיאורם דרך הכפתור ״צור קשר״ או בטלפון –*8717

  • חלק מן המוצרים שניתן לרכוש דרך האתר הנם תכשיטים בעיצוב אישי בהתאם לבקשת הלקוח (כגון חריטות ,תכשיטי שמות ועיצוב אישי) לאור העובדה כי הפריט יוצר על פי דרישת הלקוח – לא ניתן יהיה להחזירו, הלקוח מתבקש לוודא כי ההזמנה תואמת את בקשותיו, בכל הקשור למידותיו ופרטיו של המוצר מכל המשתמע מכך טרם אישור ביצוע העבודה הסופי.
  • בנוסף, בן דוד תכשיטים עושים את מירב המאמצים לספק לכם את התכשיטים ברמה הגבוהה ביותר ולכן אינה יכולה להתחייב כי כל פריט המופיע באתר ימצא במלאי באופן מידי, ויתכן כי ידרשו בין 3-14 ימי עסקים נוספים לייצור הפריט המבוקש.
  • יובהר כי בפריטים המיוצרים בעיצוב אישי אין זכות ביטול ו/או החזרה ולא ניתן להחזיר מוצר אשר יוצר במיוחד ובהתאמה אישית עבור המזמין למעט מקרים בהם מדובר במוצר פגום, במידה והלקוח יהיה מעוניין בכך תוכל בן דוד תכשיטים לייצר מחדש עבור הלקוח את הפריט שהוזמן בשנית אך מבלי לגרוע מהזכות של בן דוד תכשיטים לבטל את ההזמנה בשל אופי הפריט ובו בעת לזכות את הלקוח במלוא הסכום.
  • ניתן להחזיר את התכשיט באריזתו המקורית, במידה ולא נעשה בו שימוש תוך 14 ימים מיום קבלתו.
  • נשמח להציע תכשיט אחר במקום, או זיכוי למימוש עתידי באתר.

  על כל מקרה , במידה ויש צורך דחוף כלשהו – צרו איתנו קשר ונשמח לעזור.

  בן דוד תכשיטים עושה ככל שביכולתה על מנת לוודא כי המידע על פריטים המופיעים באתר יהיה מדויק ככל האפשר. עם זאת לעתים קיימות  טעויות שבוצעו בתום לב בנוגע לפרטים ולמידע על המוצרים כפי שהם מופיעים באתר, ועל כן טרם רכישת המוצר יש לקרוא את פרטיו ומרכיביו של כל מוצר. במידה וסופק למשתמש מוצר אשר אינו תואם את תיאורו באתר, באפשרותך ליצור איתנו קשר ולתאם את החזרתו של המוצר ללא עלות.

  ייתכן ויהיה צורך בהתאמות קלות למוצר שהוזמן עקב מגבלות טכניות שונות ותיתכן סטייה קלה במידות המוצר שהוזמן. יובהר כי במקרה כזה לא יהיה מדובר באי התאמה בין המוצר שהוזמן למוצר שהתקבל.

  בן דוד תכשיטים ממליצים לבדוק כי הלקוח קיבל לידיו את הפריטים התואמים את ההזמנה שביצע. במידה וישנה אי התאמה בין המוצרים שהוזמנו למוצרים שהתקבלו בפועל (למשל צבע הפריט אינו תואם את הצבע שהוזמן), על הלקוח להודיע לבן דוד תכשיטים תוך שלושה ימי עסקים על חוסר ההתאמה. כל עוד לא התקבלה הודעה בפרק הזמן המוגדר, נצא מנקודת הנחה כי הלקוח אישר את הפריט וישנה התאמה בין הפריט שהוזמן לפריט שהתקבל.

  ביטול עסקה והחזרת מוצרים (שעלותם עד 3,000 שקלים) בגינה יכול וייעשו תוך תקופה של עד 14 יום ממועד קבלת ההזמנה. לצורך ביטול העסקה יש ליצור קשר בטלפון *8717 ולהודיע על רצונו לבטל את העסקה. לאחר קבלת הודעת הביטול של המזמין כל עוד נעשה בפרק הזמן המוגדר, תתאם בן דוד תכשיטים עם הלקוח את דרך החזרת המוצר. האחריות על דרך החזרת המוצרים הינה באחריות הלקוח ועל חשבונו.

  במידה ויש צורך להחזיר / להחליף / לתקן מוצר לחנות מכל סיבה שהיא, התשלום בעבור משלוח חזור יתבצע על ידי הלקוח.

  החזרה או החלפה של פריט תתקבל עם חשבונית בלבד*

  עם קבלת המוצרים שהוחזרו אל בן דוד תכשיטים ולאחר בדיקת מצב הפריטים שהוחזרו ואישורה בנוגע לתקינותם, תחזיר בן דוד תכשיטים ללקוח את התמורה בגין הרכישה כאשר בן דוד תכשיטים רשאית, לפי שיקול דעתה ובכפוף להוראות הדין, לגבות דמי ביטול בשיעור של עד 5% מערך המוצר שהזמנתו בוטלה או 100 ₪, לפי הנמוך מבין השניים.

  הוראות סעיף זה בעניין דמי ביטול לא יחולו על ביטול שנתבקש בשל פגם במוצר שהוזמן בהתאם להוראות חוק האחריות למוצרים פגומים.

  You were not leaving your cart just like that, right?

  Enter your details below to save your shopping cart for later. And, who knows, maybe we will even send you a sweet discount code :)